Vážení a milí sběrači, 

po úspěšných pobytech v lázních Klimkovice, které jsme absolvovaly v roce 2013, díky nasbíraným víčkům, ale i hlavně finančním příspěvkům, velice si této pomoci vážíme a Kristýnka mohla odjet na speciální léčbu v kosmickém oblečku a její zdravotní stav se zlepšil, aby byla tato léčba opravdu úspěšná je potřeba tuto terapii opakovat, co nejvíc to bude možné. Pojišťovny tuto léčbu nehradí vůbec, přispívají na základní lázeňský pobyt jen 1x ročně. Dle lékaře a fyzioterapeuta Kristýnka potřebuje 3 týdny, nejlépe 3 – 4x do roka.

Účinky KLIM-THERAPY, cvičení se provádí 5x týdně po dobu 2,5 hod. trénink centrálního nervového systému, zajišťuje externí stabilizaci, normalizuje svalový tonus a stereotypy chůze, zlepšuje rovnováhu, tělesné funkce a prostorové vnímání, růst svalstva,uvolňuje svalové napětí, neuromobilizace atd., jodobromové koupele,masáže a obklady.

Konec této sbírky proto není stanoven a budeme sbírat tak dlouho jak to Kristýnka bude potřebovat. Velice si této pomoci vážíme, děkujeme za vaší pomoc, nejen ve sbírání víček Kačabovi 
 

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.