druhý pobyt v Klimkovicích

08.02.2014 00:00

Vážení a milí sběrači, 

po úspěšných pobytech v lázních Klimkovice, které jsme absolvovaly v roce 2013, díky nasbíraným víčkům, ale i hlavně finančním příspěvkům, velice si této pomoci vážíme a Kristýnka mohla odjet na speciální léčbu v kosmickém oblečku a její zdravotní stav se zlepšil, aby byla tato léčba opravdu úspěšná je potřeba tuto terapii opakovat, co nejvíc to bude možné. Pojišťovny tuto léčbu nehradí vůbec, přispívají na základní lázeňský pobyt jen 1x ročně. Na 28 dní byla pro rok 2013 cena 52 000Kč a jako samoplátce byla 92 020 Kč. Dle lékaře a fyzioterapeuta Kristýnka potřebuje 3 týdny, nejlépe 3 – 4x do roka a cena na tuto dobu dle ceníku na rok 2013 cca 70 000 Kč pro samoplátce.

Účinky KLIM-THERAPY, cvičení se provádí 5x týdně po dobu 2,5 hod. trénink centrálního nervového systému, zajišťuje externí stabilizaci, normalizuje svalový tonus a stereotypy chůze, zlepšuje rovnováhu, tělesné funkce a prostorové vnímání, růst svalstva,uvolňuje svalové napětí, neuromobilizace atd., jodobromové koupele,masáže a obklady.

Konec této sbírky proto není stanoven a budeme sbírat tak dlouho jak to Kristýnka bude potřebovat. Velice si této pomoci vážíme, děkujeme za vaší pomoc, nejen ve sbírání víček Kačabovi